Szef Kuchni (k/m)

GrodkówVollzeit17.05.2019
Unternehmensprofil  Merken

Hotel Pałac Sulisław ***** www.sulislaw.pl poszukuje pracowników z możliwością zakwaterowania na stanowisko:

Szef kuchni (k/m)

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
  • koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni,
  • odpowiedzialność za realizację budżetu działu kuchni, przewidywanie i planowanie wydatków związanych z działalnością gastronomiczną hotelu,
  • kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem,
  • nadzorowanie kontaktów z dostawcami, negocjowanie warunków zakupu,
  • odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa w renomowanej restauracji lub hotelu,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań,
  • orientacja o aktualnych  trendach gastronomicznych,
  • umiejętne i efektywne zarządzanie, szkolenie i motywacja zespołu
  • znajomość przepisów: HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • doskonałe  zorientowanie na realizację wyznaczonych celów,
  • optymizm oraz wysoka kultura osobista - mile widziana :)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółkę Smolna 40 Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Komunalna 8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres biuro@bt-invest.com.pl.

Pałac Sulisław
Sulisław 24
49-200  Grodków