Kierownik SPA & Wellness (k/m)

Szklarska Poręba Vollzeit20.12.2018
Unternehmensprofil  Merken

Aktualnie poszukujemy WYJĄTKOWYCH kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szklarska Poręba

Od ciebie:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (turystyka, hotelarstwo, kosmetologia lub fizjoterapia),
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność tworzenia i wdrażania strategii sprzedażowych,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja czas pracy, Go
  • Gtowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zadania:

  • Operacyjne zarządzanie działem spa & wellness,
  • Nadzór nad utrzymaniem standardów i jakości obsługi Gości,
  • Odpowiedzialność za wskaźniki i wyniki ekonomiczne działu,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • Tworzenie i realizacja planów marketingowo – sprzedażowych,
  • Planowanie i kreowanie działań promocyjnych.

Od nas:

  • wyjątkowa atmosfera pracy w najbardziej prestiżowych polskich kurortach
  • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci
  • elastyczność, abyś mógł/a pogodzić obowiązki rodzinne, hobby, pracę lub szkołę
  • atrakcyjne warunki zastrupienia plus premie,
  • bogaty pakiet socjalny m. in.: bony świąteczne, świąteczne upominki dla dzieci, nagrody uznaniowe, stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, rabaty managerskie,
  • bogaty pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@zdrojowainvest.pl  dodając nazwę stanowiska w tytule maila.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels  Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

W przypadku gdy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels  Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Zdrojowa Hotels  Sp. z o.o., przy ul. Sułkowskiego  9, 78-100 Kołobrzeg, (zwana dalej Spółką). W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Pan Michał Sztąberek (adres korespondencyjny: Narbutta 22/23. 02-541 Warszawa, e-mail: iod@zdrojowainvest.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych/CV przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w tych celach na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko;
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach.
Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.  Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych/CV jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne.

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.
ul. Sułkowskiego 9
78-100  Kołobrzeg
+48 661 278 275
www.zdrojowahotels.pl

Zdrojowa Hotels to operator obiektów hotelarskich premium. Hotele i apartamenty wakacyjne zarządzane przez spółkę zlokalizowane są w najpiękniejszych polskich kurortach, a wyróżniają się architekturą i wyjątkowymi wnętrzami. Aktualnie prowadzi 10 obiektów nad morzem i w górach, w sumie ponad 1200 pokoi. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników.